Ana içeriğe atla

S.S.S.

Fakültemize kayıtlı öğrenciler, öğrenci belgesi ve transkript taleplerini doğrudan Fakülte sekreterliğine yapabilir.

Diğer belge talepleri Fakültemize Bölüm Başkanlıkları aracılığıyla iletilmektedir. Bunlar için Bölüm Başkanlıklarınıza başvurunuz.

Kimlik belgenizle birlikte Fakülte Sekreterliğine şahsen gelmeniz gerekmektedir.
 

Evet, sadece üniversitemizin sağladığı kurumsal e-postanız aracılığıyla insfkl@yildiz.edu.tr adresimize öğrenci kimlik bilgilerinizi yazarak belge talep edebilirsiniz. Talebiniz yine aynı e-posta aracılığıyla cevaplanacaktır. Örnek talep yazısına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Kalite DökümanlarındanFR-1550 numaralı formu indirerek ilgili birimlere imzalatmanız ve son olarak imzaları tamamlanmış belgeyi Fakültemize getirmeniz gerekmektedir

Hayır, fakat Fakültemizden alacağınız öğrenci belgesinde (eğer bir disiplin cezanız yoksa) bu durum belirtilmektedir.
 

Üniversitemizdeki tüm geçiş işlemleri için tarihler Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı tarafından ilan edilmektedir. İlgili tarihleri Üniversitemiz Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı sayfasından takip edebilirsiniz.
 

Üniversitemizdeki tüm geçiş işlemleri için gereken belgeler Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı tarafından ilan edilmektedir. Başvuruyu nasıl yapacağınıza ilişkin bilgileri Üniversitemiz Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı sayfasında
 yayınlanan YTÜ LİSANS DÜZEYİNDEKİ PROGRAMLAR ARASINDA GEÇİŞ evraklarını dikkatli olarak okumanız gerekir.

Geçiş işlemleriniz Fakülte Yönetim Kurulu kararı ile tamamlanmaktadır. Geçiş için gereken tüm kontroller yapılana ve ilgili karar alınana kadar geçiş yaptığınıza dair herhangi bir belge talep edemezsiniz. Sadece geçiş işlemleriniz tamamlandıktan sonra öğrenci belgenizi alabilirsiniz.
 

Size atanmış ders danışmanınız ya da Bölüm Başkanlığınız ile iletişime geçmeniz gerekir.
 

Bölüm Başkanlığınız ile iletişime geçiniz.

Bölüm Başkanlığınız ile iletişime geçiniz.
 

Kendi isteğiyle kaydını sildirmek isteyen öğrencilerin yapması gereken işlemler Öğrenci İşleri web sayfasında yazılıdır.